درباره ما

"شرکت آوای هوشمند قلم"  با هدف تولید و  ارائه قلم های هوشمند در جهت یادگیری و استفاده آسان از این تکنولوژی فعالیت خود را از فروردین سال 90 با تولید قلم هوشمند قرآنی آغاز نموده و پس از 6 سال افتخار دارد تا محصولات تولیدی جدید خود را معرفی نماید.

در هرم یادگیری ادگاردیل روش های یادگیری که به نحوی فعالیت و دخالت یاد گیرنده را برانگیزد و منجر به تجربه فرد شود به مراتب نتیجه بهتری در بر خواهند داشت.

قلم های هوشمند علاوه بر اینکه به کاربر امکان شنیدن ، دیدن و خواندن به طور همزمان را می دهد ،انگیزه یادگیری و کنترل همزمان و فعال را نیز می بخشد .این ویژگی، یادگیری  را تا 85% افزایش می دهد. لذا کاربر بدون توجه به سن و سطح سواد می تواند به استفاده از این تکنولوژی بپردازد.

محصولات شرکت:

- قرآن

- منتخب مفاتیح الجنان

- دوره کامل آموزش زبان انگلیسی Interchange همراه با پاسخنامه هوشمند

            - دوره کامل آماده سازی و آزمون های IELTS  همراه با پاسخنامه هوشمند

- بسته قلم هوشمند مدارس

- بسته قلم هوشمند نابینایان

- بسته قلم هوشمند و برچسب های هوشمند

- کتاب های داستانی هوشمند تعاملی

- دیوان حافظ (بسته فرهنگی مفاتیح الملکوت)

- نهج البلاغه

-  صحیفه سجادیه

محصولات در دست تولید:

- بوستان سعدی

قلم هوشمند مدارس:

" قلم هوشمند مدارس" جدیدترین تکنولوژی آموزشی در جهت هوشمندسازی مدارس طراحی و پس از بررسی و تأیید سازمان پژوهش آموزش و پرورش کشور با استفاده از محتوای صوتی "کتاب گویا"،  محصول سازمان پژوهش آموزش و پرورش کشور، به عنوان "اولین و تنها قلم هوشمند مدارس"  تولید گردید.

" قلم هوشمند مدارس"  قادر است با قرائت صحیح متون منتخب کتب درسی زبان انگیسی، فارسی، عربی و قرآن، دانش آموزان و معلمین کشور را به سادگی و سهولت در امر  آموزش و یادگیری دروس مربوطه یاری  دهد.

" قلم هوشمند مدارس" بدون  نیاز به اتصال به اینترنت یا رایانه  و حتی برق،  برای تمامی افراد و گروههای سنی در هر مکان قابل استفاده می باشد. 

"  قلم هوشمند مدارس"   محصول شرکت آوای هوشمند قلم نماینده انحصاری AHQ Smart Pen در ایران، تنها قلم هوشمند مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش کشور و حاوی محتوای کتاب های گویای مدارس،  محصول سازمان پژوهش آموزش و پرورش، از مقطع دبستان تا پیش دانشگاهی است.

" قلم هوشمند مدارس"  با کمترین هزینه قابل تهیه بوده و به راحتی با اتصال به بلندگوی رومیزی برای کل کلاس و یا با اتصال به هدست قابل استفاده برای تک تک دانش آموزان به صورت انفرادی است.

با داشتن تنها یک قلم هوشمند  می توان محتوای کلیه پایه ها از اول ابتدایی تا پیش دانشگاهی را داشت و مورد استفاده قرار داد.

قلم هوشمند نابینایان:

 اولین و تنها قلم هوشمند مخصوص نابینایان  که با نظارت و تأیید جمعی از دوستان روشندل جانباز به مرحله تولید و توزیع رسیده است. این قلم با امکان ویژه ضبط صدا قادر است تا متون و هرآنچه که مورد نیاز یک فرد در طول شبانه روز می باشد را بر روی قلم هوشمند و برچسب های مخصوص نابینایان ضبط نموده و در مواقع نیاز مورد استفاده قرار دهد. این برچسب ها برجسته بوده و مخصوص استفاده نابینایان طراحی گردیده است. به طور مثال می توان ساعات مصرف دارو و نام آن را بر روی برچسب ضبط نموده و در زمان استفاده با اشاره قلم به برچسب مخصوص نابینایان ، قلم نام دارو را قرائت نماید.

کارت قرآنی مخصوص نابینایان

با استفاده از این کارت که به صورت برجسته می باشد، نابینایان عزیز می توانند صوت قرآن را به صورت آیه به آیه، سوره، صفحه و جزء به جزء داشته باشند. امکان تغییر صوت قاری و ترجمه نیز به راحتی میسر بوده و به راحتی می توانند سرعت صوت را افزایش و یا کاهش دهند.

"قلم هوشمند قرآنی"

امکانات بسته های فرهنگی قلم قرآنی
-این قلم می تواند آیه، سوره و صفحه را از هر جای معینی از قرآن کریم بخواند .وبا قرار دادن قلم روی آیه ، شماره صفحه ،نام سوره و یا جزء قسمت مورد نظر تلاوت می گردد.
-قرآن به خط زیبای عثمان طه و قطع وزیری بزرگ چاپ شده و همراه با بسته بندی نفیس می باشد.
-با انتخاب قاری مورد نظر می توانید به صدای او گوش فرا دهید.

-لوازم جانبی : کابل USB ، شارژر ، هندزفری.

-امکان اتصال به کامپیوتر و وارد کردن محتوای صوتی خودتان (استفاده به عنوان Mp3 player).

-حداقل 6 ساعت کارکرد در حالت شارژ کامل ( باطری لیتیوم ).
-دارای حافظه داخلی 4 گیگابایت و قابل ارتقا تا 16 گیگا بایت
-علاوه بر يك جلد قرآن ارائه کتاب (منتخب ادعیه مفاتیح الجنان و صحیفه سجاديه)
-نکته مهم : این قلم فقط می تواند توسط قرآن مخصوص خودش کار کند.

مشخصات سایر محصولات بتفکیک در صفحه اصلی سایت موجود میباشد .

 

گارانتی: یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

توجه : تنها با داشتن یک قلم هوشمند " آوای هوشمند قلم" می توانید از تمام محصولات این شرکت استفاده نمایید.

ارتباط با ما:

تلفكس:8-88141596 (021)

پشتيباني:09395530606

site : www.ghalamhooshmand.com

Email : info[at]ghalamhooshmand.com